ODD Gladyatör

ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2013 Gladyatörleri

  • Türk otomotiv sektörünün 49 markasını çatısı altında buluşturan Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) Satış ve İletişim dalında başarılı marka ve çalışmalarını ödüllendirmek için düzenlediği “ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2013 Gladyatörleri” töreni 6 Ocak Pazartesi gecesi Büyük Tarabya Oteli’nde düzenlendi.
  • Türk otomotiv sektörünün 49 markasını çatısı altında buluşturan Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) Satış ve İletişim dalında başarılı marka ve çalışmalarını ödüllendirmek için düzenlediği “ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2013 Gladyatörleri” töreni 6 Ocak Pazartesi gecesi Büyük Tarabya Oteli’nde düzenlendi. ODD Gladyatör’leri Ödül Töreni’nde “Satış” ve “İletişim” kategorilerindeki 18 dalda ödüller sahiplerini buldu.
  • Peugeot, ödül törenine aldığı 2 prestijli ödül ile damga vurdu. Malatya-Nemrut güzergahında düzenlenen « Yeni Peugeot 2008 Basın Test Sürüşü » otomotiv basının oyları ile « Yılın Basın Lansmanı » seçildi.
  • Engelli bireylerin kendi çevrelerindeki sosyal yaşam seviyelerini artırmak, sosyal hayata entegre olmalarına destek olmak, engellilik durumları hakkında toplum bilinci ve anlayışı geliştirmek ve konu hakkında duyarlılık oluşturmak hedefiyle 2013 yılında hayata geçirilen “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi ise organizasyonun en prestijli ödülü olan « Jüri Özel Ödülü »ne layık görüldü.

 

 

uyumFelis Ödülleri

  • Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi, MediaCat tarafından düzenlenen Felis Ödülleri’nde PR Bölümü “Otomotiv, Otomotiv Yan Sanayi ve Hizmetleri” kategorisinde birinci oldu.
  • MediaCat tarafından düzenlenen 09. Felis Ödülleri’nin Medya ve PR bölümlerinin sonuçları İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreniyle açıklandı.
  • Medya, Yaratıcılık, Halkla İlişkiler ve Dijital olmak üzere dört ana bölümden oluşan MediaCat Felis Ödülleri’ne bu yıl 1700′ün üzerinde proje başvurdu. Bu yıl ilk defa PR Bölümü açılan Felis Ödülleri’nde Toksü & Chase Halkla İlişkiler “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi ile “Otomotiv, Otomotiv Yan Sanayi ve Hizmetleri” kategorisinde Felis Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü PR Bölümü Jüri Başkanı Necla Zarakol takdim etti.
  • 2013 yılında sürdürülebilir kalkınma hedefiyle başlayan “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın desteği, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve UNDP – Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı işbirliği ile engellilerin sosyal yaşam seviyelerini artırma ve farkındalık yaratma konusunda güçlü adımlarla ilerliyor.